"Większość projektów w stylu midcentury modern charakteryzuje się otwartym planem podłogi, ale nie ten" - śmieje się projektantka wnętrz Amy Elbaum. "Kuchnia z lat 60-tych miała wdzierający się półwysep - po jego wyeliminowaniu, musiałam wymyślić, jak dodać z powrotem utracone miejsce do siedzenia".

Poznaj eksperta Amy Elbaum jest projektantką wnętrz i właścicielką AE Design, firmy projektowej z siedzibą w Los Angeles, która specjalizuje się w nowoczesnej estetyce, która zawsze jest praktyczna.

Przed

Pokój rodzinny przylegał do kuchni, więc nie było miejsca na stołki wokół nowej wyspy. "Stworzyłem więc ławkę we wnęce okiennej, na której mogą usiąść dwie osoby dorosłe lub trójka dzieci" - mówi Elbaum.

Po

"Aby unowocześnić ten obszar, usunęłam podsufitkę, dodałam 4-calowe listwy sufitowe i wymieniłam ciemną 3-calową podłogę laminowaną na 7,5-calowy dąb europejski" - kontynuuje.

Co się zmieniło:

    Motyw kolorystyczny: Neutralne odcienie odegrały się od czarnych i białych kolorów, aby stworzyć nowoczesne wrażenie.Stół: Owalny 60" biały lakierowany stół ładnie pasuje do zakątka.Ściany: Jasna biała farba na ścianach i słupki okienne tworzą czysty, rześki wygląd.Obróbka okien: Okna zostały pozostawione gołe, aby zmaksymalizować naturalne światło i połączyć wnętrze z zewnętrzem.Siedzisko okienne: Wbudowana ławka tworzy dodatkowe miejsce do siedzenia bez zajmowania przestrzeni.Poduszki: Mieszanka nadruków i kolorów, w tym pop fioletowy, odgrywa się solid-szary poduszki wykonane z odpornego na plamy winylu.Krzesła: Jasne drewno ceruse dodaje naturalny element do przestrzeni, podczas gdy łukowate plecy i tkana podstawa tworzą wygodne siedzenie.Sztuka ścienna: "HA HA HA" jest powtarzany przez cały ten zabawny czarno-biały print.Molding: Wzmocnione 5 "baseboard dodaje głębię i wysokość do trim.Cabinets: Niestandardowe szafki shaker, w tym dwie szklane witryny, zostały pomalowane na miękki szary.Hardware: Mosiężne pociągnięcia zostały użyte na szufladach szafek wraz z pasującymi gałkami na wyspie.Pendants: Stożkowe w kształcie czarnych wisiorków pop na jasnym cabinetry.Countertops: Obwodowe blaty są pokryte białym kwarcem, wyspa jest zwieńczona kwarcem Calcutta.

Shop the Look:

Modway Lippa 60 "Mid-Century Modern Kuchnia i stół jadalny $631 Sklep
Rove Concepts Krzesło Wishbone $295 Sklep