Aby pomóc Ci w urządzeniu łazienki w sposób perfekcyjny, przedstawiamy 4 wspaniałe kombinacje kranów i mebli, które przyciągną uwagę.

Wybieranie idealnych kranów do nowej łazienki jest jedną z najbardziej zabawnych i przyjemnych części całego procesu kupowania łazienki. Przy tak wielu różnych stylach i wzorach do wyboru, naprawdę możesz iść do miasta personalizując swój ogólny wystrój. Od tradycyjnego stylu kranów z krzyżem kontroli uchwytów do eleganckich, współczesnych projektów z wylewkami wodospadowymi, naprawdę jest kran, który pasuje do każdej osobowości i smaku.

Aby Twoja łazienka naprawdę działała, będziesz chciał skoordynować swój styl. Podczas gdy kupowanie kranu i szafki z wanną w oderwaniu od siebie może dać "interesujący" rezultat, najprawdopodobniej będzie wyglądać o wiele przyjemniej dla oka, jeśli oba elementy będą do siebie pasować.

Tak więc, aby pozbyć się zgadywania, przedstawiliśmy 4 idealne kombinacje kranu i mebli łazienkowych, dając Ci wskazówki, na co zwrócić uwagę przy zakupie idealnego kranu do mebli łazienkowych.


Tradycyjny zawrót głowy

Idealne połączenie dla łazienki w tradycyjnym stylu, te 2 elementy naprawdę zostały stworzone dla siebie. Białe, satynowe wykończenie i panelowe detale czynią z tej szafki wannowej prawdziwy klasyk, podczas gdy łatwy w użyciu uchwyt i zakrzywiona wylewka nadają nowoczesnej baterii umywalkowej tradycyjny charakter.


Krzywe i współczesne

Dzięki zaokrągleniom we wszystkich właściwych miejscach, tym dwóm przedmiotom nie można zarzucić nic innego niż piękno. Dzięki wygiętemu w łuk frontowi, szafka pod umywalkę Harrison jest chłodna i nowoczesna, a jej nieskazitelnie białe wykończenie z połyskiem jest łatwe do utrzymania w czystości. W połączeniu z baterią umywalkową Hardy, proste krzywizny są odzwierciedlone w kształcie dźwigni i wylewki, co daje efekt zarówno elegancki, jak i wyrafinowany.


Niesamowite kąty

Jeśli tradycyjne elementy i współczesne krzywizny nie są w Twoim guście, dlaczego nie wybrać czegoś z odrobiną krawędzi? Bateria umywalkowa Derwent ma elegancki kształt sześcianu i minimalistyczną kwadratową dźwignię, co zapewnia prawdziwie designerski styl. Uzupełnieniem jest szafka pod umywalkę Wye w modnym ciemnym wykończeniu z wysokiej jakości umywalką z żywicy.


Fajny blat

Jeśli szukasz czegoś nieco innego, ta półka nablatowa i umywalka z przezroczystego szkła to świetny sposób na wprowadzenie do domu szykownego stylu hotelowego.

W przypadku instalacji z umywalką nablatową, standardowy kran zazwyczaj nie jest odpowiedni ze względu na wysokość pomiędzy blatem a krawędzią zlewu. Dlatego zdecydowaliśmy się na zachwycającą, wysoką baterię umywalkową Wye, która jest idealna do tego typu instalacji. Ponadto, dzięki zakrzywionej wylewce i dźwigni, uzupełnia ona również zakrzywiony kształt umywalki.


Kupuj baterie i meble

Niezależnie od tego, jaką łazienkę chcesz stworzyć, z pewnością znajdziemy idealną kombinację baterii i mebli, która będzie odpowiadać Twojemu gustowi i budżetowi. Kliknij na jeden z poniższych obrazków, aby znaleźć dokładnie to, czego szukasz.