Nasi przyjaciele z Ideal Standard, brytyjskiej marki łazienkowej nr 1, z pewnością wiedzą co nieco o oszczędzaniu miejsca w łazience. W tym artykule przyjrzymy się bliżej ich sprytnie zaprojektowanej kolekcji Concept Space.

Nie ma czegoś takiego jak standardowa łazienka. Od dużych rodzinnych łazienek po małe apartamenty - wielkość tego ważnego i regularnie odwiedzanego pomieszczenia różni się w zależności od domu. W nowszych projektach łazienka jest jednym z najmniejszych pomieszczeń w domu, ponieważ inwestorzy starają się maksymalnie wykorzystać przestrzeń w całym obiekcie. W rezultacie wiele osób z trudem znajduje łazienkę, która mieści wszystkie ich niezbędne elementy, a jednocześnie jest wygodna i przyjemna wizualnie.

Wykorzystaj maksymalnie swoją przestrzeń dzięki meblom z programu Ideal Standard Concept Space


Rozwiązania oszczędzające przestrzeń

Projektanci uznają przestrzeń za jeden z najbardziej istotnych czynników podczas tworzenia planów łazienki klienta.

Istnieje jednak wiele kroków, które mogą podjąć, aby zwalczyć problem ograniczonej przestrzeni w łazience. Mądre planowanie, przemyślany projekt i inteligentne wykorzystanie przestrzeni oznacza, że nawet najmniejsza łazienka może wydawać się przestronna i zapewniać komfort, którego potrzebują i pragną użytkownicy.

Przestrzeń to wyzwanie, które nasi projektanci w Ideal Standard biorą pod uwagę od wielu lat. Nasza kolekcja Concept Space została zaprojektowana tak, aby brak miejsca nie był ograniczeniem w tworzeniu przyjemnej wizualnie, a zarazem funkcjonalnej łazienki lub ensuite. W ofercie znajdują się produkty takie jak wanna Concept Space, która zwęża się, aby dopasować się do nietypowych przestrzeni, podczas gdy lewe i prawe umywalki są zaprojektowane tak, aby usiąść w rogach, aby każdy centymetr przestrzeni był efektywnie wykorzystany w pomieszczeniu.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o małych i nieporęcznych łazienkach. W skład kolekcji wchodzą również narożniki, które oszczędzają miejsce i cieszą oko, a także inne smukłe elementy wyposażenia do małych pomieszczeń.

Wszystko, czego potrzebujesz w jednej zgrabnej przestrzeni: kolekcja Concept Space od Ideal Standard


Wszechstronne wzornictwo

Kolejną ogromną zaletą kolekcji Concept Space jest to, że zarówno armatura, jak i meble z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności. Elementy można mieszać i dopasowywać do potrzeb projektantów i użytkowników końcowych, a modułowa konstrukcja oznacza, że można wybrać elementy zarówno z serii freestyle, jak i fitted, które mimo że pochodzą z różnych serii, nadal będą tworzyć jednolity wygląd.

Meble używane w łazience mogą zrobić ogromną różnicę, z przechowywaniem zdolnym do przekształcenia przestrzeni, aby mały pokój wyglądał i czuł się większy. Aby uniknąć zagraconych powierzchni, szafki takie jak szafki pod umywalkę Concept Space mogą być wykorzystane do schowania kosmetyków, a dwie poręczne szuflady pod umywalką zapewniają użytkownikom łatwy dostęp do produktów łazienkowych. Wysoka szafka kolumnowa Concept Space również pasuje do małych przestrzeni, a wysokość i szklane półki stanowią idealne rozwiązanie dla potrzeb przechowywania w małej łazience.

Lustrzane szafki, takie jak te dostępne w kolorze białym lub aluminiowym w gamie mebli Concept Space, mogą sprawić, że pomieszczenie wyda się lżejsze i jaśniejsze, dając złudzenie przestrzeni. Instalacja wielofunkcyjnej armatury to świetna technika oszczędzania miejsca, która również poprawia efektywność w łazience.

W Ideal Standard rozumiemy, że idealna łazienka musi być zarówno funkcjonalna, jak i przyjemna dla oka i nie ma powodu, dla którego mała łazienka miałaby być pozbawiona obu tych ważnych cech tylko dlatego, że brakuje w niej miejsca. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz więcej miejsca na przybory toaletowe, czy po prostu chcesz jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą dysponujesz, seria Concept Space oferuje wiele różnych elementów wyposażenia, które można łączyć, aby dopasować je do swoich potrzeb i zaoszczędzić miejsce.

Schowaj przybory toaletowe w tej stylowej wiszącej szafce z serii Concept Space.


Inteligentna oszczędność miejsca dzięki Ideal Standard

Odkryj więcej inteligentnych projektów oszczędzających przestrzeń w Twojej łazience z Ideal Standard. Przejrzyj naszą pełną ofertę, klikając na poniższy obrazek.