Ceramiczne płytki to materiał, który bardzo chętnie wykorzystujemy od lat w aranżacji kuchni i łazienek. Coraz częściej płytki pojawiają się także w pokojach dziennych i sypialniach. Decydując się na zastosowanie płytek w aranżacji wnętrz do wyboru mamy obecnie mnóstwo rodzajów płytek. Różnią się one między sobą kolorami, fakturami, wielkością i ceną. Do tego możemy je kupić nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także internetowych. Możemy wybierać między płytkami rodzimych producentów i płytkami sprowadzanymi z zagranicy. Do tych ostatnich płytek należą hiszpańskie. Cieszą się one bardzo dużą popularnością. Jednym z ich producentów jest firma Baldocer.

Skąd wynika popularność płytek ceramicznych rodem z Hiszpanii?

Płytki sprowadzane z Hiszpanii z całą pewnością zasługują na zainteresowanie. Wyróżniają się one nie tylko bardzo wysoką jakością, ale również niespotykanym wzornictwem. Hiszpańskie płytki mają trochę inny dizajn niż te, które oferują nam rodzimi producenci. Różnią się także kolorami, te rodem z Hiszpanii bardzo często występują w ciepłych kolorach czy też w kolorach ziemi. Dzięki takiej kolorystyce w naszych wnętrzach robi się od razu słoneczniej, cieplej i przytulniej.

Płytki z Hiszpanii dla najbardziej wymagających

Firma Baldocer należy do jednych z czołowych producentów płytek ceramicznych w Hiszpanii. Ma w ofercie wiele interesujących kolekcji. Uwagę przyciągają między innymi płytki Baldocer kolekcja Arkety. Do stworzenia kolekcji wykorzystanych zostało 5 różnych kolorów. Jednym z nich jest kolor szary, płytki z kolekcji Arkety imitują beton. Zadbano jednak o to, aby aranżacja wnętrza z wykorzystaniem tych płytek była bardzo interesująca, dlatego też w kolekcji znalazły się także kolorowe płytki patchworkowe. Kolekcja składa się z płytek ściennych o wymiarach 30x60 cm oraz 40x120 cm. W skład kolekcji wchodzą również płytki podłogowe o wymiarach 60x60 cm i 60x120 cm. Różne rozmiary płytek oraz różnorodne wzory dają ogromne możliwości wykorzystania ich w oryginalnych aranżacjach. Płytki podłogowe są mrozoodporne, można więc wykorzystać również do aranżacji tarasu czy balkonu. Płytki z kolekcji Arkety sprawdzą się z kuchni, łazience i salonie. Podłogowymi można wykończyć podłogę w salonie czy sypialni. Wnętrze, w którym znajdą się te płytki spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.
Hiszpański producent ma w swojej ofercie różne kolekcje płytek. Wśród nich coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które poszukują ciekawych rozwiązań do klasycznie urządzonych wnętrz, jak również osoby, które wybrały aranżację w nowoczesnym, wręcz awangardowym stylu.

Płytki ceramiczne są bardzo popularnym materiałem wykończeniowym. W sprzedaży są obecnie dostępne między innymi wysokiej jakości płytki hiszpańskie. Te, których producentem jest firma Baldocer wyróżniają się także niezwykle atrakcyjnym wzornictwem.


Podobne Artykuły