"Nasz dom został zbudowany w 1972 roku i w momencie zakupu miał oryginalną kuchnię. Mogę zrozumieć, jak niektórzy ludzie chcieliby zachować wygląd, ale dla nas, świeży początek był właściwym wyborem", mówi Elsie Larson, współtwórca A Beautiful Mess. "Zazwyczaj podczas remontu przemalowujemy i wykorzystujemy tyle, ile się da, ale w tym przypadku wzięliśmy się do roboty i zaczęliśmy od zera przy stosunkowo skromnym budżecie. W końcu jest nowoczesny - ale nie za bardzo - i może być zmieniany przez wszystkie pory roku poprzez dodanie koloru, gdzie tylko chcemy."

Poznaj eksperta Elsie Larson jest pochodzącą z Nashville współtwórczynią lifestylowego bloga i marki A Beautiful Mess. Uwielbia kości z połowy ubiegłego wieku, białą farbę i znaleziska z pchlich targów. Wraz z siostrą Emmą Chapman jest autorką trzech książek.

Przed:

"Projekt kuchni był bardzo w stylu lat siedemdziesiątych, ale nie w sposób, który by nam odpowiadał" - zauważa Larson. "Miała niedziałający oryginalny podwójny piekarnik, przestarzałe i poplamione winylowe blaty i podłogę, backsplash bez kafelków i nieimponującą lampę sufitową".

Po:

"Przestrzeń była pudełkowata, więc otworzyliśmy ją, usuwając górne szafki i dodając cztery rzędy otwartych półek, które łączą tylne i boczne ściany. Umieszczenie na półkach białych naczyń, szklanych przedmiotów i przezroczystych kanistrów sprawiło, że wszystko jest neutralne i wygląda spójnie" - mówi Larson. "Aby nadać kuchni więcej osobowości i koloru, okleiliśmy kuchenkę i lodówkę miętowym odcieniem zieleni z winylu samochodowego. Ponieważ nie jest to element stały, po jakimś czasie możemy zmienić jego odcień, aby zmienić cały wygląd i nastrój kuchni."

Co się zmieniło:

    Motyw kolorystyczny: Całkowicie biały wygląd jest punktowany przez miętowe urządzenia.Szafki: Standardowe szafki w stylu shaker dać off opływowy wygląd.Backsplash: 3 x 6 płytki subway rozciągają się do sufitu i są zawieszone w świeżym wzorem herringbone.Shelving: Dwa-calowy niestandardowe półki zastąpił wszystkie górne cabinetry.Cabinet hardware: Sześciokątne w kształcie mosiądzu szuflady pociąga i okrągłe gałki mosiężne pop przeciwko białych szafek. Blaty: Szary dwa-calowe blaty kwarcowe zapewniają przerwę między białym backsplash i counters.Ceiling light: Podtynkowy montaż mid-century lampa sufitowa, z jego dwanaście opal szkła kulek, dodaje nowoczesny element do space.Sink światła: Trzy kule w tej solidnej mosiężnej oprawy oświetlają obszar nad zlewem.Floor: Szare żyłkowanie rozbija 12x12 białej marmurowej podłogi.Sink: Brąz szampański kran natryskowy pops przeciwko białego żeliwa zlewu farmhouse.Rośliny: Mieszanka zieleni są zawieszone na suficie i umieszczone w całej shelves.Range hood: Stal nierdzewna kaptur i wypełniacz garnka są wizualne punkty centralne w kuchni.

Sklep wygląd:

Lucent Lighting 12 Light Cluster $699 Sklep
Rejuvenation Canfield Drawer Pull $18 Sklep
Amazon White Ceramic Rope Hanging Planter Set $25 Sklep