To prawda, wszystko-biała kuchnia trend jest nadal szalony-popularne-i to oszałamiające remont kuchni jest dowodem ponadczasowy wygląd nie idzie nigdzie w najbliższym czasie. To powiedziawszy, kuchnie takie jak ta z pewter zielone szafki zaprojektowane przez Emily Henderson i ten szczycący się uderzające marmurowy backsplash zaprojektowany przez Natalie Myers sprawiają, że chcemy objąć bardziej śmiałe wybory kolorów w kuchni. Ale biorąc pod uwagę fakt, że remont jest kosztowne przedsięwzięcie, na pewno nie chcemy, aby zobowiązać się do odcienia, który nie będzie trwał.

Aby uzyskać informacje na temat nadchodzących trendów w kuchni, skonsultowaliśmy się z ekspertami z Homepolish, usługi projektowania wnętrz premium, która łączy klientów z projektantami wnętrz z całego kraju. Ahead, Homepolish projektanci Amy Courtney i Olivia Stutz zważyć na zanikających modów kuchennych, aby trzymać się z dala od - i ujawnić te, które należy spróbować zamiast.

Poznaj eksperta Amy Courtney posiada dyplom z projektowania wnętrz i architektury wnętrz z Międzynarodowej Akademii Designu w Montrealu, QC. Ma ponad 12 lat doświadczenia w pracy nad wnętrzami/remontami z kilkoma dużymi firmami projektowymi i architektonicznymi w rejonie NY, NJ, CT.
Spotkaj się z ekspertem Olivia Stutz jest dyrektorem i założycielką Olivia Stutz Design. Stutz pracuje w i wokół Nowego Jorku i został przedstawiony w Architectural Digest.

Od marmurowych backsplashes do zielonej szafki, są to trendy kolor kuchnia można oczekiwać, aby zobaczyć więcej, według projektantów wnętrz.

Trend na emeryturę: Colorful Tile Backsplashes

"Są zbyt zabawne w mojej opinii, nie są ponadczasowe", wyznaje Homepolish projektant Amy Courtney. "Wolę bardziej neutralną paletę 'z ziemi'".

Trend do wypróbowania: Marmurowe Backsplashes

"Marmur może naprawdę dodać osobowość do Twojej kuchni" - mówi projektantka. "Sourcing kamień jest zabawa, zbyt - istnieje tak wiele pięknych opcji tam do wyboru, co czyni go bardzo wszechstronny materiał.

ABC Stone Paonazzetto $upon request Sklep

Trend na emeryturę: Chłodna szarość (zwłaszcza w lakierze)

"Chłodne odcienie wreszcie wyszły z mody", zauważa Courtney. "Uwielbiam mieszankę chłodnych i ciepłych, ale chłodne same w sobie to już za dużo".

Trend do wypróbowania: Ciepłe odcienie (w satynowym lub matowym wykończeniu)

"Cieplejsze odcienie i satynowe/matowe wykończenia farby są moimi ulubionymi dla szafek kuchennych w tej chwili" - zdradza projektantka. "Cieplejsze odcienie czują się bogate i przyjazne, a jedwabiste satynowe wykończenie to po prostu niebo. Dodatkowo, takie wykończenie jest łatwiejsze w utrzymaniu i utrzymaniu czystości."

Farrow & Ball Wevet $6 Sklep
Farrow & Ball Setting Plaster $6 Sklep

Trend na emeryturę: Two-Toned Cabinetry

"Jest zbyt wiele miejsca na błąd tutaj i może sprawić, że kuchnia wygląda niezorganizowany," wyjaśnia Homepolish projektant Olivia Stutz. "Na przykład, malowanie górnych szafek jasnoniebieski, gdzie dolne szafki są granatowy po prostu nie będzie wytrzymać próbę czasu lub być solidny wygląd na przyszłość".

Tren do wypróbowania: Green Cabinetry

"Uwielbiam kolor zielony do kuchni", oferuje projektant wnętrz. "Ten wygląd szczególnie dobrze wygląda z akcentami z drewna orzechowego i skórzanymi lub brązowymi okuciami/kuleczkami. Ciemna, burzliwa zieleń to świetny sposób na dodanie osobowości, natury i spokoju do przestrzeni kuchennej, bez bycia zbyt przytłaczającym. Podsumowując, kolor zielony może być równie dramatyczny i luksusowy, gdy jest używany w kuchni."

Farrow & Ball Green Smoke $6 Sklep
Farrow & Ball Card Room Green $6 Sklep

Trend na emeryturę: Jasne urządzenia

"Zachęcam moich klientów, aby trzymać się z dala od tej opcji," Stutz mówi MyDomaine. "Co zrobić, jeśli chcesz ponownie zrobić swoją kuchnię pięć lat od teraz przez ponowne malowanie i umieszczenie na nowym sprzęcie, ale utrzymanie wszystkich urządzeń? Łatwiej jest przeprojektować przestrzeń, gdy wszystkie urządzenia pasują. Ponadto, możesz po prostu zachorować na pomarańczowy blat kuchenki, a to kosztowny błąd, ponieważ kuchenki mają ci służyć przez wiele lat!"

Trend do wypróbowania: Mieszanie metali

"Jest to zabawny sposób, aby nadać kuchni więcej wymiaru", mówi projektant. "Ważne jest, aby nie przesadzić w tym stylu i wybrać tylko dwa lub trzy różne wykończenia. Szczególnie lubię łączyć mosiężne okucia z chromowanymi urządzeniami w przestrzeni kuchennej."

Więcej na: http://poliplast.pl