Nowy katalog Porro "Night Systems 2020" jest już dostępny w nowych wzorach dla szafek typu "walk-in" i pomieszczeń mieszkalnych.

Historia zaczyna się od Boutique Mast, tworząc lekkie i silnie wizualne kompozycje. Boutique Mast prezentuje okrągłe metalowe słupki dla wspornikowych półek szybowcowych oraz indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Pomiędzy pionową sekwencją cienkich metalowych elementów, dostępnych w wykończeniu żelaznym lub z mosiądzu polerowanego, a poziomymi drewnianymi elementami wspornikowymi, możliwe jest swobodne dopasowanie wiszących otwartych lub wyposażonych modułów, starannie dopracowanych dzięki łączeniu narożników 45°, wybierając wykończenie spośród drewna i kolorów Porro, które można również mieszać wewnątrz tego samego elementu.

Absolutnym bohaterem katalogu jest Storage, ekskluzywny system modułowy Porro, który zawiera i pokazuje przechowywane przedmioty, przekształcając się z szafy w szafę. Magazyn wyróżnia się precyzją wykończenia drzwi i wnętrz, śmiałym i innowacyjnym wzornictwem, jak również funkcjonalną organizacją i optymalizacją przestrzeni wewnętrznej. Przechowywane przedmioty są nie tylko chronione i w idealnym porządku, ale także eksponowane i wzmacniane, z tak obsesyjną dbałością o ukryte szczegóły, że szafa Porro wygląda inaczej niż wszystkie inne, poza światem.

Wśród najnowszych innowacji, które upiększają system, zwielokrotniając szeroki wachlarz możliwości wyboru, na szczególną uwagę zasługują: nowa biała melamina ciliegio, która odtwarza ziarno wiśni, ale zmiękcza jego różowy kolor, nadając mu bardziej neutralne i uniwersalne tony; duży przezroczysty szklany narożnik, będący wyrazem maksymalnego eksperymentowania; nowy sprzęt do przechowywania Boiserie: od szuflad z ciągłym szklanym blatem, po skośne regały na buty, wolnostojące szuflady oraz podświetlane półki i dużą drewnianą półkę; szafa sezonowa ze szklanym blatem i otwartą metalową skrzynką Bento: 2 szyldy, poziomy i pionowy, które przerywają ciągłość kolorowej powierzchni oraz uchwyt Oslo, w całości wykonany z drewna z dokładnym wykonaniem szafki, które zapewnia bardzo schludny wygląd.

 


Podobne Artykuły