Realonda SA to firma wywodząca się z Hiszpanii, która produkcją płytek ceramicznych zajmuje się od roku 1952. Warto podkreślić, że proces ten przebiega nieprzerwanie, a produkcja płytek jest cały czas rozwijana. Początki działania tej fabryki sięgają jednak nieco wcześniej, ponieważ fabryka została założona w 1920 roku, ale pod nazwą El Tercio. 

Realonda - czym wyróżnia się ta marka?

Marka Realonda wyróżnia się tym, iż przedsiębiorstwo jest rozwijane i cały czas unowocześniane. Firma ma rodzinny charakter, wyróżnia się na tle innych hiszpańskich fabryk, które na co dzień zajmują się produkcją płytek. Płytki charakteryzują się nowoczesnym designem, są oryginalne, a ponadto można z nich stworzyć niepowtarzalny styl aranżacyjny. Patrząc na produkty tej marki, łatwo stwierdzić, od kogo konkretnie pochodzą. Osoby pracujące nad powstaniem tego typu płytek wykazują się niezwykłą odwagą i błyskotliwością. Pozytywem jest w tym wszystkim również kreatywność, dzięki czemu płytki prezentują się fenomenalnie, a do wyboru są różne kolekcje. Rozbudowany katalog płytek ceramicznych Realonda sprawia, że każda zainteresowana osoba może wybrać takie produkty, które jej się spodobają. Płytki cechują się oryginalnymi kolorami, ciekawą strukturą i nietypowymi kształtami oraz wzorami. Ważne jest to, że produkty, które wybiorą odbiorcy będą definiować ich osobowość oraz mają duży wpływ na otaczającą człowieka przestrzeń. 

Marka Realonda na terenie Polski

Płytki Realonda na terenie Polski pojawiły się niedawno, chociaż ta marka na terenie Hiszpanii znana jest od bardzo dawna. Wpływ na to miały zmieniające się w Polsce trendy. Polacy chcą odświeżyć dotychczasowe wybory i postawić na innowacyjne rozwiązania, które będą mogły sprawdzić się w wielu różnych pomieszczeniach. Miałka oferta producentów krajowych sprawia, że dystrybutorzy coraz chętniej sięgają po płytki pochodzące z Hiszpanii. Dzięki temu na rynku pojawiło się coś wyrazistego oraz niepowtarzalnego. Płytek marki Realonda szukaj w sklepie modnalazienka.pl >>

Płytki Realonda zdobywają uznanie głównie ze względu na swoją wzorzystość i iberyjski styl. Takie produkty charakteryzują się bardzo soczystą kolorystyką. Dobrze będą prezentować się nie tylko na ekspozycji, ale też jako materiał aranżacyjny i dekoracyjny. W sklepach online oraz na aukcjach internetowych można liczyć na bardzo ciekawe oferty finansowe, więc warto przejrzeć takie oferty i wybrać dla siebie najlepsze. Opinie o płytkach, które pojawiają się w sieci są bardzo pochlebne, dlatego płytki zyskują popularność na terenie całej Polski. Pozycja płytek Realonda w Polsce jest obecnie mocno ugruntowana. Poleca je zdecydowana większość projektantów wnętrz, dlatego wypada zapoznać się z ich konkretnymi parametrami technicznymi i wypróbować je w swoich wnętrzach. Na uwagę zasługuje nie tylko przystępna cena, ale też oryginalny design, który zachwyci praktycznie każdego odbiorcę. Warto obrać jeden właściwy kurs w zakresie doboru płytek ceramicznych i trzymać się go przez kilka najbliższych lat. Płytki Realonda będą w tym zakresie optymalnym rozwiązaniem.


Podobne Artykuły