Planowanie wymarzonej łazienki może często wydawać się koszmarem, gdy mała łazienka pozornie przekreśla Twoje wielkie plany.

Małe łazienki, w których nie ma prawie żadnej wolnej przestrzeni, wymagają wielkiego myślenia. W tym miejscu do gry wkraczają nasi producenci łazienek i projektanci produktów.


4 zestawy łazienkowe do małych łazienek


Zestaw łazienkowy Derwent od Orchard Bathrooms

Kolekcja łazienkowa Derwent, zaprojektowana specjalnie dla mniejszych łazienek, obejmuje kompaktowe toalety kwadratowe lub okrągłe, idealne do szatni, apartamentów lub po prostu małych łazienek. Dzięki krótkiej misce ustępowej i wąskiej desce sedesowej toaleta jest ładna i kompaktowa, podczas gdy narożne toalety i umywalki oszczędzające miejsce są również dostępne.

Zwolnij miejsce w swojej łazience, wykorzystując narożniki w doskonały sposób

Zestaw łazienkowy Wye od Orchard Bathrooms

Jeśli chodzi o zestawy łazienkowe do małych łazienek, Wye jest jednym z najnowszych, modnych i współczesnych projektów. Charakteryzuje się kanciastymi kształtami i czystymi liniami, a w komplecie znajduje się toaleta o krótkim rzucie (w co byś nie uwierzył, gdybyś się nie przyjrzał!).

Jeśli chodzi o designerskie zestawy łazienkowe do małych łazienek, kolekcja Wye z pewnością wybija się ponad przeciętność, a wymiary toalety pasują nawet do najmniejszych przestrzeni.

Zestaw łazienkowy Elsdon od Orchard Bathrooms

Jeden z najbardziej uniwersalnych zestawów łazienkowych do małych łazienek, zestaw Elsdon można połączyć z całą gamą stylów, od wiejskiego, przez vintage, po czysty i nowoczesny. Dzięki szerokości zaledwie 490 mm umywalka jest zgrabna, kompaktowa i nie zajmuje dużo miejsca.

Dodając wannę z prysznicem, zyskujesz to, co najlepsze z obu światów.

Zestaw łazienkowy Cooper od Mode Bathrooms

Dowód na to, że małe rozmiary nie muszą oznaczać kompromisu w kwestii stylu. We współczesnych zestawach łazienkowych, takich jak Cooper, masz do wyboru toaletę podwieszaną na ścianie, którą można uzupełnić o niewielką ściankę działową z ćwiekami w połowie wysokości, oraz szereg opcji umywalek podwieszanych na ścianie, a wszystko to w nowoczesnym, kanciastym stylu.

Nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby zamontować wannę? Nie martw się. Nadal możesz stworzyć stylową łazienkę, która będzie wyglądała tak jak trzeba.


Kupuj zestawy łazienkowe do małych łazienek

Zapoznaj się z naszą wspaniałą ofertą designerskich zestawów łazienkowych do małych łazienek, aby poznać więcej wspaniałych pomysłów.