Miłość, zaprojektowana przez Fabio Novembre dla Driade'a, to szafka pomalowana w kontraście, aby nadać większą wyrazistość uchwytom, które tworzą słowo Miłość, od którego meble wzięły swoją nazwę.

Szafkę Love można dostosować do własnych potrzeb dzięki możliwości połączenia koloru uchwytów - napisu LOVE - który można dobrać w zależności od tonu z kolorem struktury lub w kontraście, co pozwala na unikalne dopasowanie. Konstrukcja dostępna jest w kolorach białym, czarnym i rubinowym czerwonym oraz uchwyty, które można wybrać również w kolorach żółtym fluro i różowym fluro dla uzyskania oryginalnego efektu pop.

Love posiada boczne drzwiczki na zawiasach i ruchomą półkę wewnętrzną z dwoma środkowymi szufladami z pełnym wysuwem. Dostępna w dwóch rozmiarach (183cm x 45cm x 83cm i 243cm x 45cm x 83cm) i wykonana z lakierowanej płyty MDF na zewnątrz i wewnątrz, wsparta jest na metalowych nóżkach.

Ze swoim charakterystycznym kształtem i wszystkim, co należy odkryć, szafka Love jest ekspresyjną tablicą, dwuwymiarowym plakatem, który mówi o miłości. Z połączenia estetyki i funkcji, linie stają się trójwymiarowe, blacha wytłacza się jako pojemnik, a litery wychodzą z uchwytów generujących blachę, wszechstronnych elementów dostępnych w różnych kolorach i esencji.

Fabio Novembre projektuje przedmioty i interpretuje przestrzenie, salony wystawowe, hotele i restauracje dla najważniejszych międzynarodowych realiów, od designu po modę, od sztuki po architekturę. Od 2019 roku Fabio jest dyrektorem artystycznym Driade, dyrektorem naukowym Akademii Domus i członkiem Komitetu Naukowego Muzeum Designu Triennale di Milano.