Odkrywając japońską kaligrafię i sztukę Shodo, Waves jest monochromatyczną, ręcznie malowaną tapetą w kaligraficznym tuszu.

Shodo jest starożytną sztuką oddzieloną od wszelkich innych prac twórczych. Różni się tym, że jej główne założenia to prostota, piękno i - co najważniejsze - połączenie umysłu z ciałem. Prawdziwą kaligrafię Shodo osiąga się poprzez zastosowanie elementów sztuki, linii, kształtu i przestrzeni.

Inspiracją dla tej serii jest ilustracyjna książka HAMONSHU z 1903 roku: Japońska książka o wzorach fal i fali. Każda sztuka Fale jest unikalna i sygnowana. Fale są ilustrowane na białym papierze włókninowym i mają wymiary 75cm x 280cm.

Shodo jest sztuką starożytną, oddzieloną od wszelkich innych prac twórczych. Różni się tym, że jej główne założenia to prostota, piękno i - co najważniejsze - połączenie umysłu z ciałem. Prawdziwą kaligrafię Shodo osiąga się poprzez zastosowanie elementów sztuki, linii, kształtu i przestrzeni. Inspiracją dla serii Waves jest ilustracyjna książka HAMONSHU z 1903 roku: Japońska książka o projektowaniu fal i fali.

Niemiecka projektantka i ilustratorka Natascha Maksimovic, znana również jako Nat Maks, bada koncepcję wzorów przy użyciu różnych technik druku i farb, w tym marmurkowania, akwareli, lino i sitodruku. Te badania nad wzorami są następnie ożywiane na fototapetach i ścianach.

Natascha studiowała w Camberwell College of Arts, a następnie pracowała dla Ridleya Scotta w przemyśle filmowym. Od tego czasu założyła własne studio ilustracji i druku, w którym pracuje na różne zlecenia, tworząc produkty z papieru i artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Nastascha wysyłane są z Wielkiej Brytanii na cały świat.