Czy już to czujesz? Ten dreszczyk podniecenia, powiew wiatru, ta dobrze znana reklama napojów bezkofeinowych w telewizji...

Zbliżają się święta, a co może być bardziej świątecznego niż odwiedziny gości?

Przygotowania do przyjęcia gości mogą być jeszcze bardziej stresujące niż wybieranie prezentów, więc dlaczego nie pozwolić sobie, abyśmy Ci trochę pomogli? Dzięki naszym podręcznym przewodnikom świątecznym pomożemy Ci odnowić i odświeżyć te części domu, które wymagają odrobiny TLC.

Przyjrzeliśmy się już świątecznym pomysłom na małą łazienkę w szatni, więc teraz czas przenieść się na górę, do sypialni dla gości.


Pomysły na sypialnię dla gości

Jeżeli ty mieć przyjaciół lub krewnych zostawać ten boże narodzenie, być może ja jest czas zamieniać ten zapasową sypialnię, która zostać nic więcej niż wysypisko śmieci, w coś więcej szanujący?

Łóżko

Udoskonalenie sypialni dla gości może być po prostu kwestią wymiany starego, rozchwianego łóżka jednoosobowego lub unowocześnienia go z dmuchanego materaca lub wysuwanego łóżka. Dodanie łóżka podwójnego może okazać się wybawieniem. Nie tylko daje Ci więcej możliwości, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni sypialnej, ale także może zapewnić Ci trochę bardzo potrzebnego miejsca do przechowywania.

Urządzanie sypialni dla gości może być trudne. Z jednej strony nie chcesz wydać zbyt wiele, ale z drugiej strony chcesz, by twoi przyjaciele i krewni mogli się dobrze wyspać.

Poszukaj w każdym renomowanym sklepie z artykułami do sypialni, a znajdziesz szeroki wybór wspaniałych łóżek i materacy, które z pewnością nie kosztują fortuny, ale sprawią, że Twoi goście poczują się komfortowo i odświeżeni. W końcu komu potrzebne są mroźne spojrzenia przy stole śniadaniowym?

Dębowe podwójne łóżko z funkcją przechowywania to idealne rozwiązanie, które pozwoli Twoim gościom naładować baterie w komfortowych warunkach.

Meble do sypialni

Jeśli Twoi goście zatrzymują się na dłużej niż jeden dzień, będą potrzebowali miejsca do przechowywania ubrań i rzeczy osobistych. Łóżko ustawione na środku pokoju i nic więcej po prostu się nie nada!

Twoi goście oczekują co najmniej stolika nocnego (idealnego miejsca na telefon komórkowy, tablet lub staromodną książkę), komody na składane ubrania oraz szafy z miejscem na wieszaki na te wszystkie ważne stroje imprezowe.

Jeśli zaczynasz urządzanie sypialni dla gości od zera lub po prostu chcesz dodać do niej coś, co pasuje lub wygląda bardziej nowocześnie, coś takiego jak meble dębowe przedstawione na zdjęciu poniżej jest stylowe bez wysiłku. Dodaj poniższe elementy, aby szybko i łatwo urządzić sypialnię gościnną:

  • Szafka nocna z 2 szufladami
  • komoda 3 + 3
  • Szafa z 2 drzwiami i 1 szufladą

Meble dębowe. Wczesny prezent świąteczny dla Twojego domu

Ściany

Odrobina farby może być wszystkim, co jest potrzebne, aby zmienić twoją sypialnię gościnną z brzydkiej w fantastyczną. Dlaczego nie spróbować czegoś nieco innego, na przykład szarości lub fioletu, aby nadać jej nieco bardziej współczesny charakter? Spójrz na naszą farbę Craig & Rose 1829, aby znaleźć więcej inspiracji.

Pamiętaj, że jeśli złożysz zamówienie teraz, możesz urządzić swoją sypialnię dla gości jeszcze przed świętami! Zwróć uwagę na oferty na meble do sypialni i zaoszczędź jeszcze więcej.


Inne pokoje

Sprawdź sekcję pomysłów na dom na VictoriaPlum.com po więcej wspaniałych inspiracji i przygotuj cały swój dom na Święta Bożego Narodzenia.

Po więcej świątecznych inspiracji, kliknij na linki poniżej:

  • Przygotuj swój dom na Święta: Szatnia na parterze
  • Przygotuj swój dom na święta: Świąteczny pokój dzienny
  • Nasze ulubione piosenki świąteczne do śpiewania pod prysznicem