Klasyczne białe płytki metra zawsze będą dodawać ponadczasowy urok do każdej łazienki. Pierwotnie postrzegane na ścianach stacji metra, te prostokątne płytki zostały zacementowane w słowniku płytek łazienkowych. Ale nowy zbiór kolorów i rozmiarów przynosi różnorodność na rynku, jak i kolorowe fugi i płytki inset. Plus, istnieje tak wiele sposobów, aby zorganizować płytki metra. Przeczytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi ulubionymi pomysłami na płytki subway w łazience.

 

Ponadczasowa aktualizacja płytek typu subway

Ściany tej łazienki są pokryte tradycyjnie wymiarowanymi i kolorowymi płytkami typu subway. Pomieszczenie zyskuje charakterystyczny wygląd dzięki lekko zabarwionej fugie, która pomaga zapewnić płynne przejście między wyrazistymi białymi płytkami a odważną czernią okiennic. Przejście do sześciokątnych płytek na podłodze utrzymuje czarno-biały schemat kolorów dzieje, ale kontrastuje klasyczne bieganie obligacji płytki metra.

 

Klasyczny akcent - płytki typu subway

Płytki typu subway są niedrogą opcją dla ścian i powierzchni w łazience, więc używanie ich do większości aplikacji płytek przyniesie projekt o niższych kosztach. Ale dodanie płytek akcentowych może dodać pizzazz. Wodnisty błękit i zielona mozaikowa obwódka ożywia ten klasyczny wygląd płytek typu subway. Klejnot-tonowe płytki i kształtne obrzeża służą jako przejście od luźnych białych płytek metra do nasyconych kolorem płytek aqua we wnęce półek otaczających lustro.

płytki

Kolorowe płytki łazienkowe

Zbadaj wykończenie płytek i opcje glazurowania, jeśli chcesz klasyczny kształt płytek metra, ale nie chcesz tradycyjnych białych płytek. Greige wykończenie na tych przeszklonych łazienkowych płytkach metra dodaje współczesną krawędź, wokół tradycyjnej wolnostojącej wanny. Białe kafelki na podłodze w łazience utrzymują pokój w ponadczasowym stylu.

 

Okrągła kabina prysznicowa z płytek typu subway

Z natury proste, płytki typu subway tworzą oświadczenie, gdy są masowo stosowane. Otoczka prysznica w tej łazience jest pokryta płytkami typu subway i dopasowanymi do nich białymi fugami, tworząc nieprzerwaną płaszczyznę bieli. Niezawodna wodoodporność prawidłowo zainstalowanych płytek chroni również ściany prysznica przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią.

 

Marmurowa płytka typu subway

Jeśli kochasz wygląd płytki metra, ale chcesz bardziej wyrafinowany wygląd, rozważ użycie marmurowych płytek metra zamiast ceramicznych lub porcelanowych. W tej bogatej łazience, marmurowe płytki metra wspiąć się do sufitu i są akcentowane z grubej płytki granicznej. Zamiast polegać na grubej linii fugi, aby dodać wizualne zainteresowanie, variegated żyłkowanie w płytkach zwraca uwagę na ściany i daje płytkę bardziej miękki wygląd.

 

Kwadratowe płytki typu subway

Większe płytki typu subway nadadzą łazience bardziej współczesny klimat, zachowując jednocześnie poczucie ponadczasowości. Szerokie linie fug również dodają wyróżniający akcent do aplikacji płytek, podobnie jak specjalna glazura lub kolor. Płytki w tej łazience uosabiają kilka z tych cech, tworząc niezapomnianą kabinę prysznicową. W tej jasnej i przestronnej łazience odważna struktura płytek stanowi podstawę przestrzeni, a czarna fuga współgra z blatem i podłogą.

 

Połącz je z wzorem

Jeśli płytki typu subway wyglądają zbyt konwencjonalnie, nie bój się połączyć ich z płytkami wzorzystymi. W tej łazience kafelki pod prysznicem schodzą na dalszy plan wobec odważnych płytek podłogowych, które ciągną się po bokach ścian. W parze z ruchliwym wzorem, kafelki metra działają jak puste płótno, na którym można oprzeć wzrok.

 

Czarno-biały kafelek subway

Nic nie jest bardziej klasyczne niż czarno-biały schemat kolorów. Utrzymaj swoje płytki subway wyglądające rześko z armaturą łazienkową i wystrojem, aby dopasować. Czarna fuga w tej płytce wyróżnia się w połączeniu z czarną armaturą, wykończeniami i sprzętem. Drewniany sufit sprawia, że czarno-biała łazienka nie wydaje się zbyt zimna.

Więcej na: http://patchworkowa.pl/