Jeśli jest coś, czego widok nigdy nam się nie znudzi, to jest to wspaniała metamorfoza. Niezależnie od tego, czy chodzi o przekształcenie łazienki w stylu retro w nowoczesną oazę, czy nadanie świeżego wyglądu pozbawionej blasku sypialni, profesjonaliści dokonują tych cudów cały czas.

Aby dać projektantom szansę na zaprezentowanie ich ulubionych metamorfoz - i aby dostarczyć Ci wielu inspiracji dla Twojego własnego domu - dzielimy się najlepszymi "przed i po", które widzieliśmy w naszej serii "Metamorfoza tygodnia". Zrób notatki do następnej renowacji.

"Pośrednik, który wystawił ten dom na sprzedaż, zauważył, że jest on 'gotowy do rozbiórki', ale ja miałam wizję, która nie obejmowała wyburzenia go" - mówi projektantka wnętrz Crystal Nagel. "Zamiast tego całkowicie przekształciliśmy dom - to, co kiedyś było ciemną i całkowicie podstawową kuchnią, stało się jasną i otwartą przestrzenią, która stała się centrum rodziny".

Poznaj eksperta Crystal Nagel, z Crystal Nagel Design, jest projektantką z Charlotte w Północnej Karolinie, która uwielbia łączyć nowoczesne i tradycyjne elementy wystroju.

Przed:

"Białe laminowane blaty, białe ceramiczne płytki backsplash, wraz z białymi urządzeniami stworzyły zbyt duży kontrast w stosunku do brązowych szafek" - mówi Nagel. "I nawet nie będziemy mówić o białym fluorescencyjnym świetle sufitowym!".

Po:

"Czarne akcenty na oknach, lampach wiszących i środkowej wyspie sprawiają, że oko porusza się po całej przestrzeni, a metale dodają kolejną wizualną warstwę do pokoju" - zauważa Nagel.

Co się zmieniło:

    Motyw kolorystyczny: Złoto jest mieszane z czernią i bielą, aby stworzyć czyste i wyraźne wrażenie. Szafki: Białe wstawki szafek, z ich szczotkowanego złota pociąga, wyposażone w koralikowane drzwi shaker i szklane fronty na hutch.Counters: Marmurowe "lookalike" blaty kwarcowe są niskie koszty utrzymania i mają ponadczasowy urok. Backsplash: Klasyczny skośne krawędzie płytki subway jest ułożona w tradycyjnym i wzór jodełki.Lighting: Brązowe i antyczne mosiężne lampy wiszące grają ładnie w czarno-białym projekcie. Okna: Ciemne skrzydła na oknach i drzwiach tworzą kontrast i podkreślają chłodny design. Podłogi: Oryginalne 1 ½" deski z czerwonego dębu zostały oszlifowane i zabarwione na głęboki brąz, aby uziemić przestrzeń.Wyspa: Wyspa została pomalowana na czarno i domy mikrofalówka, śmieci wyciągnąć, i duży bank szuflad storage.Stools: Kołnierz wzdłuż górnej części stołków dodaje unikalny szczegół, podczas gdy faux mieszanka lnu / poliester jest łatwy do czyszczenia.Stół i krzesła: 200-letni blok rzeźnika został sparowany z zabytkowymi krzesłami trzcinowymi, aby dodać trochę miękkości do nowoczesnych wykończeń.Lodówka na wino: Urządzenia klasy komercyjnej ze stali nierdzewnej, w tym lodówka na napoje, dodać do eleganckiego feel.Accessories: Longhorny nad zakresem dodać zabawny element do przestrzeni.

Sklep wygląd:

Circa Lighting Hicks Small Pendant $599 Sklep
Pottery Barn Reed Extending Dining Table $799 Sklep
Arhaus Lunden Counter Stool $499 Sklep