Chociaż modernizacja kuchni jest inwestycją w domu, który bez wątpienia zwiększa wartość, całkowity koszt wynajęcia profesjonalisty do zajęcia się nawet najbardziej drobny projekt (myśleć: malowanie, odnawianie szafki, nowe blaty i armatury) może być ponad 20.000 dolarów. Jednak aktualizacja przestarzałej kuchni na własną rękę jest przedsięwzięciem, które opłaci się dziesięciokrotnie, to natychmiast poprawić i poprawić jakość życia, jeśli nie dolnej linii.

Profesjonalny remodeler kuchni zazwyczaj pobiera $3,500 do $6,000 za samą pracę, więc dlaczego nie zakasać rękawy. Te pięć łatwe, niedrogie do-it-yourself modernizacje kuchni nie zajmie ogromne ilości czasu lub pieniędzy, ale będą one miały ogromny wpływ.

Dodaj Backsplash: Łatwy sposób

 

 

Chociaż wygląda pięknie, płytki kuchenne backsplash nie tylko wymaga inwestycji kilkaset dolarów, ale również wzywa do nieskończonej cierpliwości i umiejętności (jeden krzywy kawałek rzuca całą rzecz off), które, jeśli jesteś jak my, może być trudne do muster. Pójdź na łatwiznę: Zainstaluj super realistyczny backsplash z płytek peel-and-stick w klasycznym, a nie modnym (aka tandetnym), wzorze.

Zasadniczo "płytki" składają się z cienkich arkuszy papieru, żywicy lub winylu pokrytych klejem wrażliwym na nacisk. Zastosowanie jest dość łatwe i niezobowiązujące i obejmuje czyszczenie powierzchni, dokonywanie pomiarów, cięcie na wymiar i stosowanie plastikowego wygładzacza. Typowy DIY peel-and-stick backsplash install prawdopodobnie zajmie Ci popołudnie, plus koszt materiałów. Wynajęcie profesjonalisty do zainstalowania prawdziwej rzeczy, jednak, może kosztować 10 dolarów do 40 dolarów za stopę kwadratową, nie licząc płytki i materiałów. Usuwanie stick-on backsplash, zbyt, jest cinch. Wystarczy odkleić dowolny róg i zacząć ciągnąć. (A jeśli nadal masz swoje serce ustawione na prawdziwej płytki backsplash, jest to również tani, sprytny sposób, aby zobaczyć, jak jeden będzie wyglądać w kuchni).

 
 

Wymiana przestarzałych elementów wyposażenia i sprzętu

 
 

W większości kuchni, zlew jest punktem centralnym. Ale nadal łatwo jest zapomnieć, jak przestarzałe baterie i armatura może ciągnąć w dół wygląd całego pomieszczenia. Nie myślisz, że modernizacja tych elementów jest kiepska poprawka, która nie będzie dużo, upewnij się, że będzie natychmiast oszukać wszystkich do myślenia, że cała kuchnia dostała revamp. Wymiana baterii kuchennej siebie kosztuje tylko cenę armatury, a ty prawdopodobnie już masz niezbędne narzędzia (wiadro, klucze nastawne, a może nawet klucz do umywalki) na rękę. Wynajęcie hydraulika lub wykonawcy będzie kosztować dodatkowe 225 dolarów do 275 dolarów za samą pracę. Bonus: Wymiana gałek, uchwytów i przełączników światła na świeże, nowoczesne wersje to również ekonomiczne, a zarazem efektowne modernizacje, które każdy może z łatwością przeprowadzić w godzinę lub tak.

 
 

Odnawiaj drzwi szafek

 
 

Nie tylko będzie odnawianie przestarzałe szafki kuchenne dodać wartość do wartości swojego domu (do melodii 7%), jeśli zdecydujesz się sprzedać, to jest pojedynczy najbardziej przekształcania poprawy kuchni można zrobić i będzie wyglądać jak wydałeś milion dolarów. Zaufaj nam: Usuwanie drzwi i fronty szuflad - a następnie szlifowanie, stripping, i malowanie ich - jest dobrze w swoim wheelhouse. Nie jesteś przekonany, że możesz odnowić szafki jak profesjonalista? Cóż, rozważ to: Wykonawca obciąży Cię około $2,400 tylko za robociznę (lub więcej, w zależności od wielkości projektu) i zastąpienie szafek na zewnątrz będzie kosztować do czterech razy, że. Jedzenie do myślenia, rzeczywiście.

 
 

Dodaj (lub wymień) oświetlenie

 
 

Przestarzałe oprawy świetlówkowe, nieporęczne systemy torów i skupione na promieniach lasera lampy doniczkowe są martwymi wskazówkami, że projekt Twojej kuchni nie został dotknięty od 1990 roku, lub wcześniej. Fixing te oczy jest naprawdę tak proste, jak planowanie i wykonanie nowego planu oświetlenia - tam naprawdę nie ma potrzeby drogiego wykonawcy (który będzie cię kosztować 65 dolarów do 175 dolarów), jeśli nie wymagają rozległe rewiring. Wymiana oprawy oświetleniowej jest tak prosta, jak wyłączenie dedykowanej energii elektrycznej, przykręcanie i odkręcanie, a także drobne przeróbki przewodów. Oświetlenie pod szafką, zbyt, jest zazwyczaj afterthought w starszych kuchniach. Podobnie, wykonawca będzie cię obciążyć do 150 dolarów za coś, co można zrobić samemu, w zaledwie 30 minut. (Wszystko czego potrzebujesz to dedykowane źródło zasilania i kilka podstawowych umiejętności wiercenia.) Co jest lepszym sposobem, aby rzucić światło na inne niesamowite uaktualnienia kuchni?

Dowiedz się więcej na: http://urzadzamy-mieszaknie.p

Renowacja blatów

 
 

W dzisiejszych czasach nie ma ograniczeń co do sposobów, w jakie można niedrogo i stylowo unowocześnić kuchnię, nie wyglądając przy tym, jakbyś poszedł na skróty. I tak, blaty, bez względu na to, jak fugly, może być refinished do 60% mniej niż to będzie kosztować na jawne wymiany. (I zapomnij o wymianie szafek, jeśli nie jesteś gotów wydać beaucoup dolców, 35 dolarów do 85 dolarów za godzinę w kosztach pracy, plus szalone ceny samych blatów).

Marmurowe blaty mogą być naprawione i ponownie uszczelnione. Butcher-block i blaty drewniane, zbyt, mogą być przekształcone podobnie do sposobu jeden refinishes podłogę. Teraz nawet blaty z płytek ceramicznych mogą być malowane, a blaty z laminatu mogą wyglądać i czuć się dokładnie tak, jak drogi granit z pomocą poręcznych zestawów do odnawiania blatów, które po prostu wymagają jednego dnia pracy i zamiłowania do zorientowanego na szczegóły czyszczenia, szlifowania i malowania. To prawda: Nie ma praktycznie żadnych powodów, aby mieszkać w kuchni, której się nie kocha.