Płytki ceramiczne są sprawdzonym materiałem wykończeniowym na ściany i podłogi. Najczęściej materiał ten wybieramy do takich pomieszczeń jak kuchnia i łazienka. Płytki ceramiczne przez lata bardzo mocno się zmieniły, zmieniły się również nasze wymagania. Płytki ceramiczne zaczęły coraz częściej pojawiać się również w salonach i sypialniach. Jest to efekt między innymi tego, że producenci płytek proponują nam coraz bardziej interesujące rozwiązania.

Płytki od największych producentów

Rynek polskich płytek ceramicznych został zdominowany przez kilku bardzo dużych producentów. Wśród nich jest firma Tubądzin. Firma istnieje od 1983 roku. W chwili obecnej płytki Tubądzin można kupić nie tylko w Polsce. Tubądzin eksportuje swoje płytki do 30 krajów. Już od ponad 10 lat z firmą Tubądzin związany jest jeden z najsłynniejszych polskich projektantów mody Maciej Zień. Z firmą Tubądzin Maciej Zień współpracuje od 2009 roku. Od tego czasu zaprojektował on już kilka wyjątkowych kolekcji płytek ceramicznych. Płytki, które zostały zaprojektowane przez Macieja Zienia zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających osób, to płytki dla miłośników dobrego smaku. Pierwsza kolekcja Macieja Zienia powstała dla firmy Tubądzin w roku 2009 i nosiła tytuł Paryż. Już pierwsze propozycje projektanta spotkały się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Kontynuowano więc współpracę, co zaowocowało stworzeniem kolejnych kolekcji. W tym samym roku powstała kolekcja Londyn. Dwa lata później można było kupić płytki z kolekcji Tokio i Barcelona. W roku 2015 do sprzedaży także trafiły dwie kolekcje: Monaco i Berlin. W roku 2018 Maciej Zień stworzył kolekcję Grand Beauty.
Niezwykłe płytki dla najbardziej wymagających

Płytki, które dla firmy Tubądzin projektuje Maciej Zień cieszą się ogromną popularnością. Ceramiczne płytki to materiał wykończeniowy, który najczęściej wybierany jest przez kobiety. Płytki, które swoim imieniem i nazwiskiem podpisuje Maciej Zień u wielu kobiet wzbudzają ogromny zachwyt. Projektant świetnie zna polskie kobiety, tworzy więc kolekcje, które podbijają ich serca. Na szczególną uwagę zasługują charakteryzujące się ponadczasową elegancją płytki z kolekcji Lucid. Jest to jedna z najnowszych kolekcji zaprojektowanych przez Macieja Zienia. Premiera kolekcji miała bowiem miejsce w październiku 2019 roku. Płytki z kolekcji Lucid jako pierwsi mogli zobaczyć goście odbywających się we włoskiej Bolonii Targów Cersaie. Materiałem, który został wykorzystany przez projektanta do stworzenia tych wyjątkowych płytek jest lubiany przez pokolenia Polaków kryształ.

Firma Tubądzin produkuje płytki od ponad 30 lat. Do swoich produktów stale wprowadza nowatorskie rozwiązania. Do produkcji płytek Tubądzin wybiera tylko materiały najwyższej jakości. Współpraca ze znanym projektantem Maciejem Zieniem trwa już kilka lat. Zaprojektowane przez M. Zienia płytki są eleganckie i ponadczasowe. Do każdej przestrzeni wprowadzają szczyptę luksusu. To płytki, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Podobne Artykuły