Jest nowy trend wkraczający na sukces całkowicie białej kuchni, i pozwól mi tylko zacząć od stwierdzenia, że może to być mój ulubiony jeszcze. Czarna kuchnia jest śmiałe zagłębienie się w ciemnej stronie-only to nie musi oznaczać nastrojowy. Zamiast tego, może być elegancki i szykowny, ale zawsze jest wyrafinowany. Ten nie-kolor (jeśli jesteśmy coraz techniczne) często dostaje złą reputację za zbyt agresywne, ale widzieliśmy historie sukcesu na Pinterest.

Jeśli nadal nie jesteś przekonana do tego ciemnego koloru, zwróć uwagę na człowieka, którego uważamy za swego rodzaju guru - Bobby Berk z Queer Eye nigdy nie prowadzi Ameryki na manowce, zwłaszcza gdy udowadnia, że ryzyko może być opłacalne. Na przykład, kiedy złamał wszystkie zasady, aby stworzyć "klasyczną, ale jednocześnie ekscentryczną" jadalnię w swoim własnym domu. Berk dzieli się z nami swoją mądrością na temat takiego wyglądu i obiecuje, że "to nie musi być straszne". Wierzy, że niezależnie od tego, czy dysponujesz mniejszą przestrzenią, czy też taką, w której jest mnóstwo naturalnego światła - możesz sprawić, że to zadziała. Po przeczytaniu tego artykułu, z pewnością nawrócisz się na monochromatyzm.

Przeciwieństwa się przyciągają

Kiedy wymieniasz wpływ tego monochromatycznego trendu kuchennego, powinieneś zacząć od tego, że w żadnym wypadku nie musisz iść na całość lub nic. W rzeczywistości, odwołanie czarnej kuchni wygląd jest często w jak uderzające odcień jest na tle kontrastujących kolorów - czarne szafki z białym backsplash może wyglądać ultra-polished. Pamiętaj, przeciwieństwa się przyciągają.

Wybierz swój odcień

Nie wszystkie odcienie czerni są sobie równe i może to odegrać dużą rolę w gotowym produkcie. W zależności od naturalnego światła filtrującego przez pokój, otaczających przestrzeni, a nawet osobistych preferencji, albo będziesz chciał skalować wybrany odcień bardziej niebieski lub bardziej surowy prawdziwy czarny. Weź kilka próbek i zestaw je z okuciami, armaturą i sprzętem AGD, aby sprawdzić, który z nich jest bardziej w Twoim stylu. Nie możesz się zdecydować? Pitch Black firmy Farrow & Ball to wybór, który sprawdzi się w każdym świetle i przestrzeni, ponieważ jest tak czysty, jak to tylko możliwe.

Mieszaj i dopasowuj

Jeśli Twoim oczkiem w głowie jest kuchnia w odcieniu północy, sięgnij po różne materiały, które masz do dyspozycji. Nie jesteś ograniczony do osiągnięcia tego wyglądu za pomocą wałka do malowania. Czarne płytki są wspaniałym sposobem na dodanie głębi za pomocą tekstury i wizualnej intrygi. Podobnie jak w przypadku czarnego stroju, kluczem do stworzenia ciekawej wizualnie czarnej kuchni jest nakładanie na siebie różnych faktur i materiałów.

Rozważ oświadczenia

Jak wspomniano powyżej, spełnienie tej koncepcji nie oznacza, że wszystko, na czym wyląduje Twoje oko, jest pokryte hebanem. Zamiast tego, ten wybór koloru może stać się pięknym płótnem dla ściany oświadczenia. Rozważ backsplash z żywych tapet w odpowiednich kolorach.

Finishing Touches

Świetny sposób, aby czarna kuchnia naprawdę pop jest kontrastować go z szczotkowanego mosiądzu sprzętu. Ten super współczesny wygląd można odczytać jako czysty i wyrafinowany, gdy wszystkie baterie, oświetlenie i uchwyty są zainstalowane.

Postaw na naturalne elementy

Jeśli zdecydujesz się na całą czerń, nasza rada to ocieplić ją. Polecamy drewniane akcesoria lub, jako alternatywę dla farby, dlaczego nie zdecydować się na czarne drewno do panelu szafek i wyspy kuchennej zamiast? Ten wygląd jest o wiele bardziej miękki, a ziarno drewna pięknie prześwituje. Ten wygląd jest idealny z kremowymi marmurowymi blatami, ponieważ podnosi te ziemskie elementy.

Rozważ monochromatyczną armaturę

Jeśli zdecydowałeś się na podejście z pops of black z neutralnych w między czasie, piękny sposób, aby powiązać to wszystko razem jest z obsydianu kolorowe lampy wiszące. W ten sposób czarne elementy spotkają się od dołu do góry, z kremowymi i białymi pośrodku, aby naprawdę dać pożądany efekt.

Wszystko w szczegółach

Pozwól, aby kulminacją całego wyglądu było wybranie eleganckich, czarnych siedzisk - czy to stołków barowych, czy też stołków, które są funkcjonalne dla tej przestrzeni. Dzięki temu goście dowiedzą się, że naprawdę poświęciłeś się temu podejściu.

Spójrz na marmur

Kolejnym wspaniałym materiałem, który może z łatwością wprowadzić ten trend w życie jest wybór czarnego marmurowego blatu lub backsplashu. Jest on niewiarygodnie łatwy do usunięcia w porównaniu z farbą, która z czasem się ściera, a do tego daje wrażenie bogactwa i trwałości.

Wybierz swoje preferowane wykończenie

Nie lekceważ tego, jak różnorodny może być ten odcień. Jedną z rzeczy do przemyślenia jest to, czy wolisz matowe lub błyszczące wykończenie na swojej powłoce farby. Oba są oszałamiające w odpowiednim środowisku, więc zawęzić na który z nich jest bardziej w górę alei. Dobrym sposobem, aby wybrać jest porównać wszystkie elementy w swojej przestrzeni. Jeśli lodówka jest ze stali nierdzewnej, możliwe jest, że matowa czerń będzie tylko odpowiednia ilość równowagi.

Nie zapomnij o podłodze

Twój wybór podłogi jest bardzo ważne, aby osiągnąć swój sen wszystko-czarna kuchnia. Uwielbiam pomysł wykończenia go z eleganckim ciemnym lub czarnym drewnem panelowym, aby dramatyczny punkt. Jeśli czujesz się jak to jest nadal zbyt ciemne, dodać trochę koloru z rocznika dywan.

Kolor to twoje płótno

Bardzo pociągają mnie projekty, które przedstawiają otwarte półki kuchenne pomalowane na czarno. Pokazują one twoją kolekcję ceramiki, ponieważ stoją surowo na ciemnym tle. Ten wygląd jest łatwy do osiągnięcia, ale po prostu pamiętaj o utrzymaniu ich w stanie wolnym od bałaganu. 

Dowiedz się więcej na: http://urzadzamy-mieszaknie.pl