Industville specjalizuje się w miejskim designie vintage i jest ekspertem w reprodukcji XIX i XX-wiecznego przemysłowego oświetlenia domowego, barowego i restauracyjnego.

Produkując dramatyczne metalowe lampy dekoracyjne, szeroka gama produktów Industville Lighting nadaje się zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych domów i wygląda szczególnie dobrze w przerobionym magazynie lub miejskim mieszkaniu.

Ten stylowy Orlando Vintage Cage Pendant Light jest ręcznie robionym drucianym abażurem z mosiężnym wykończeniem. Abażur został zaprojektowany poprzez dodanie róży sufitowej w kolorze mosiądzu i najwyższej jakości czarnej tkaniny flex.

Przykuwająca wzrok lampa wisząca Globe w kolorze miedzianym jest wykonana z najwyższej jakości miedzi, a następnie szczotkowana, aby uzyskać piękne, świetliste, metaliczne wykończenie. Inspiracją dla tej lampy wiszącej były opływowe i obłe kształty skandynawskiego wzornictwa. Jest to idealny wybór do miejskich domów, nowoczesnych mieszkań w stylu loft, restauracji, hoteli, barów i modnych kawiarni. Lampa dostępna jest jako pojedyncza lampa wisząca oraz w klastrach po 3, 5 i 7 sztuk, tworząc unikalny zestaw lamp wiszących.

W kolekcji Globe dostępna jest również lampa wisząca Globe w kolorze Pewter. Lampa ta jest również wykonana z najwyższej jakości stali, a następnie szczotkowana, aby uzyskać piękną taktyczną powierzchnię. Podobnie jak lampa Copper, lampa Pewter jest dostępna jako pojedynczy wisior oraz w klastrach po 3, 5 i 7 sztuk, a wisiorki można skonfigurować tak, aby wisiały na tym samym poziomie lub na różnych wysokościach, co zwiększa ich atrakcyjność.

Vintage Industrial Cage Bulkhead Wall Light Sconce to stylowa lampa ze szczotkowanej miedzi, która będzie prawdziwą ozdobą każdego przedpokoju, kuchni, jadalni lub salonu, tradycyjnego lub nowoczesnego. Wykonana ręcznie lampa ścienna z czystej miedzi jest dostępna z lub bez szklanej wkładki.

Lime Lace jest nagradzanym butikiem internetowym sprzedającym unikalne i osobiście pozyskiwane przedmioty, który dąży do bycia ekscytującym i modnym portalem wnętrzarskim, specjalizującym się w towarach "jedynych w swoim rodzaju", które nie są powszechnie dostępne na większym rynku detalicznym.