"Proces renowacji tej dostojnej, ceglanej kuchni Georgiana rozpoczął się wkrótce po tym, jak ta pięcioosobowa rodzina znalazła swój dom na zawsze" - mówi projektantka wnętrz Andrea Britt Pietragallo. "Chcieli zachować tradycyjny wygląd domu, ale wprowadzić bardziej aktualny styl, który obejmowałby wszystkie wygody nowoczesnego życia".

Poznaj eksperta Projektantka wnętrz Andrea Britt Pietragallo jest projektantką wnętrz i właścicielką Britt Design Studio z siedzibą w rejonie Nowego Jorku. Łączy nowoczesność i świeżość z tradycyjnym wzornictwem, tworząc zapraszające i ponadczasowe wnętrza.

Przed:

"Otworzyliśmy ścianę pomiędzy kuchnią a jadalnią, aby powiększyć obszar kuchni, tworząc wyraźne linie wzroku na pierwszym piętrze domu" - mówi Pietragallo. "W kuchni przekształciliśmy trzecią wnękę garażową w pomieszczenie gospodarcze z szafkami z siatkowymi drzwiami i spiżarnią z dodatkowym zlewem".

Po:

"Rodzina lubi spożywać posiłki przy wyspie, więc musiała być ona wystarczająco duża, aby wszyscy się zmieścili" - zauważa Pietragallo. "Szara wyspa w kolorze węgla drzewnego, z bardzo grubym, 3-calowym marmurowym blatem, jest wizytówką pomieszczenia".

Co się zmieniło:

    Tematyka kolorystyczna: Czyste odcienie bieli + chłodne odcienie szarości = neutralne, uspokajające środowisko.Szafki: Klasyczne białe szafki shaker tworzy ponadczasowy feel.Hardware: Bar-style szafki pociągnięcia w polerowanego niklu mieszanka nowoczesnego z klasycznym design.Backsplash płytki: Podłużne przeszklone i spękane płytki subway dodaje świeże ujęcie na tradycyjnym subway tile.Island krzesła: Szare stołki w paski zostały pokryte tkaniną zewnętrzną, aby oprzeć się plamieniu.Zasłony: Rzymskie odcienie w małej skali geometryczny druk grać off szarości w pokoju i dodać miękkość i teksturę do przestrzeni. Wiszące lampy sufitowe: Dwie latarnie w stylu antycznego niklu wisiały wysoko, aby utrzymać otwarte linie wzroku, są ukłonem w stronę tradycyjnej architektury domu.Floor: Deski dębowe zostały dopasowane do istniejących podłóg w całym domu.Sink: Dwa zlewozmywaki pozwalają na dodatkowe prep i czyszczenia; polerowanego niklu kran most na wyspie dodaje rzeźbiarski element do centrum pokoju. Okap kuchenny: Cynk i polerowany nikiel jitterbug kaptur komplementy urządzeń ze stali nierdzewnej.Molding: Sześć cali formowania korony został dopasowany do domu istniejącej pracy wykończeniowej i pomalowane w jasnym kolorze białym, aby skoordynować z szafkami i ścianami.

Sklep wygląd:

Emtek Hardware Art Deco - 6 "Centra Alexander Pull w polerowanego niklu $17 Sklep
Circa Lighting Plantation Średni kwadratowy latarnia $1,739 Sklep
Bar Tile Santa Monica White 4x12 Subway Tile $7+ Sklep