Czy marzysz o życiu, w którym wychodząc z wanny nie lądujesz w toalecie? Gdzie nogi nie będą już nosić siniaków od zderzeń z panelem wanny?

Taka jest w rzeczywistości twarda rzeczywistość ludzi z małymi łazienkami na całym świecie.

1. GDZIE, U LICHA, TRZYMASZ ZAPASOWĄ ROLKĘ PAPIERU TOALETOWEGO?

Ledwo starcza miejsca, by wyeksponować używaną rolkę papieru toaletowego, więc próba znalezienia miejsca na przechowywanie zapasowych jest zadaniem prawie niemożliwym. Stoisz przed nieestetycznym wyborem stworzenia wieży z rolek toaletowych na szczycie spłuczki lub upchnięcia zapasowych w szafce - dając gościom ważną wymówkę, by grzebali w twoich prywatnych produktach. Wielkie decyzje.

2. DWIE OSOBY TO TŁUM

Jest tam tylko tyle miejsca, aby wcisnąć się w siebie, więc pozwolenie drugiej osobie na dołączenie do Ciebie w łazience nie wchodzi w rachubę. Każdego ranka rozpoczniesz bitwę o łazienkę - kto wejdzie tam pierwszy? I pożegnajcie się z marzeniami o romantycznej nocy we dwoje w wannie: podczas gdy jeden z nich ma głowę niefortunnie ułożoną między gorącym a zimnym kranem, drugi unika nieprzyjemnych sytuacji z palcami u nóg i otworami na korki.

3. ZA GORĄCO NA SUSZENIE

Może i jest to najmniejsze pomieszczenie w domu, ale często może stać się najgorętsze; w rzeczywistości suszenie włosów po parnym prysznicu najprawdopodobniej doprowadzi do zaczerwienienia policzków i wysypki termicznej. Jeśli masz luksus okna w łazience, crack go otworzyć i przynieść w szklance wody na następne dziesięć minut temperatury Karaibów.

łazienka

4. WYJDŹ Z WANNY I WYLĄDUJ W TOALECIE

Próbując manewrować swoją drogę wokół małej łazience jest trudne, zwłaszcza z dodatkowych możliwości poślizgu stworzone przez rozpryskiwanie. Wychodzisz spod prysznica i praktycznie lądujesz w umywalce, starając się uniknąć kontaktu z toaletą. Ale bonus jest taki, że Twój ręcznik nigdy nie jest trudno dostępny!

5. MANIA MAKIJAŻU

Próba nałożenia makijażu w ciasnych warunkach może spowodować poranną manię. Poruszaj się zbyt szybko do tyłu, a nabijesz sobie siniaki na wannie; zanim skończysz aplikację, większość podkładu praktycznie spłynie z twojej twarzy z powodu gorączkowego tempa całego procesu. Przygotuj się na przyjęcie stylu "mniej znaczy więcej".

6. LUSTRO, LUSTRO, NA KAŻDEJ ŚCIANIE

Robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby stworzyć iluzję przestrzeni, ale otwierając żaluzje, aby przynieść na zewnątrz w domu pozostawia w pełnym świetle zaskoczony twarzy sąsiada! Możesz znaleźć się stawiając lustro na każdej dostępnej ścianie w łazience, aby pomóc sytuacji, ale plotki o próżności nadal się rozprzestrzeniają! Spróbuj zainwestować w szafkę łazienkową z lustrzanym frontem - to pozwala na przechowywanie, zbyt.

7. WSZYSTKO JEST BIAŁE

Kolor może wydawać się odległym wspomnieniem dla ludzi z małymi łazienkami. To jest łatwy czuć jak ty żadny wybór ale dekorować całkowitą łazienkę biały... lub neutralny jeżeli ty czujesz szczególnie daring.jaśniejsze kolory dają iluzję przestrzeń ale no wykluczają colour zupełnie. Spróbuj pomalować ścianę cechową lub wyłożyć płytkami tylko jeden rząd lub kolumnę w dopełniającym, jaśniejszym kolorze.

8. KOLIZJE Z LAMPAMI SUFITOWYMI

Ile miałeś już czarnych oczu? Bez względu na to, jak długo światło zostało zainstalowane, jakoś każdego ranka twój mózg nie pamięta, że nisko zawieszona oprawa siedziała dokładnie w tym samym miejscu, co wczoraj. Dodanie stylowych opraw oświetleniowych do sufitu przyciągnie wzrok w górę, ale w zależności od wysokości, może to być wyboista jazda.

Jeśli zmagasz się z ośmioma problemami małej łazienki dłużej niż możesz znieść myślenie o nich, weź pod uwagę nasze najlepsze wskazówki i zakończ swoje problemy z małą łazienką. Bądź silny!

Zobacz więcej na: http://patchworkowa.pl