Driade rozszerza swoją kolekcję Ziqqurat, rodzinę szaf, która wyraża osobowość, charakter i eklektyzm, wrodzone cechy charakterystyczne marki.

W domu, szafy są z pewnością jednym z elementów, które nadają przestrzeni najwięcej charakteru. Z tego powodu meble pełnią nie tylko funkcję kryjącą, ale i zaspokajającą oko za każdym razem, gdy się na nie patrzy. Ziqqurat inspirowany jest ideą chińskich pudełek, zestawu tomów, które w swojej kompozycji definiują obraz piramidy schodkowej - Ziqqurat. Moduły, które mogą być komponowane na różne sposoby, tworząc konfiguracje o jednym, dwóch lub trzech poziomach.

Nowe dodatki do projektu wzbogacają kolekcję o nowe elementy "must have", które są dodawane do modułowej szafki od jednej do trzech wysokości oraz do pionowej, która w wersji kwiatowej jest teraz połączona z nowym, lakierowanym herbatą wykończeniem nóg, jak również frędzli. Driade proponuje również nową długość 186 cm, dostępną we wszystkich wykończeniach.

Zaprojektowane z myślą o współczesnej przestrzeni życiowej i stylu życia, nowe szafki Small i Extra Small są wykonane w ikonicznych wzorach, z których każdy nadaje zupełnie inny charakter każdemu kawałkowi: bajkowe, fantazyjne i abstrakcyjne w wersji kwiatowej z frędzlami; efektowne, pop i design w wersji z geometrycznymi paskami z uchwytem.

Szafka Mała dostępna jest w dwóch wysokościach z dwoma szufladami z pełnym wysuwem, natomiast szafka Extra Small z jedną szufladą z pełnym wysuwem. Obie wielkości składają się z laminowanej struktury z zewnętrznym wykończeniem w kwiatowe wzory lub z biało-czarną lub biało-czerwoną geometryczną grafiką oraz z czarnego lakierowanego wnętrza z teksturowanym wykończeniem. Nóżki są lakierowane w kolorze tealowym lub w kolorze orzecha kanaletowego dla wersji kwiatowej i błyszczącej czarnej lakierowanej dla wersji z białą/czarną lub biało/czerwoną grafiką geometryczną.