Twórcy szytych na miarę murali tapetowych, Wallsauce.com powitał artystów murali, Sir Edwarda w swojej kolekcji botanicznych projektantów.

Amsterdamskie studio projektowania wnętrz, Sir Edward jest pasjonatem murali ściennych. Na styl jego antycznych pejzaży duży wpływ miały malowidła ścienne powszechnie spotykane w starych zamkach, rezydencjach kolonialnych i domach nad kanałami.

Kolekcja Sir Edwarda dla WallSauce obejmuje:

Botaniczne piękno - Ta tropikalna tapeta z dżungli posiada pałac królewski, który nie jest skupiony w oddali, co sprawia, że widz czuje się niemalże jakby wtargnął do jej pięknych, pełnych życia i wigoru ogrodów.

Krajobraz lamparta - Z przepięknymi sepiowymi odcieniami zieleni, brązu i błękitu, to vintage i senne dzieło sztuki przedstawia dzikie lasy Orientu. Im więcej osób patrzy na to dzieło, tym więcej widać po całujących się latających ptakach, rybakach w ich łodzi i słoniu.

Blue Wild Meadow - Z delikatnymi kwiatami, Blue Wild Meadow byłaby idealna w sypialni z otaczającymi ją ścianami w delikatnym odcieniu błękitu lub zieleni.

Kolibry Hedge - Urocze malutkie kolibry trzepoczące po ścianach i delikatne odcienie zieleni i różu są całkowicie kojące i relaksujące. Żywopłot kolibra idealnie pasuje do głównej sypialni, dzięki doskonałej równowadze między kobiecością a męskością: ciemnej, liściastej zieleni i pełnych wdzięku różowych kwiatów. Otaczające go ściany pomaluj na biało lub przygotuj się na małą przygodę, wybierając pudrową farbę różową lub bladozieloną.

Ocean Wonders - Zaprojektowana z myślą o stylu vintage, ta antyczna koralowa ilustracja zmieszana z nowoczesnymi odcieniami kolorów stworzy fantastyczną stylową ścianę w każdym pokoju w domu, a może w biurze lub poczekalni. Liliowe odcienie można ożywić malując otaczające je ściany w tym samym odcieniu lub ciemnym i śmiałym kolorze z otaczającymi je granatowymi ścianami.

Z różnymi projektami od tropikalnych stylów dżungli łagodne łąkowe sceny, nie powtarzające się murale zapewniają poczucie luksusu i spokój w różnych pokojach. Ze względu na ilość szczegółów, które wchodzą w skład każdego dzieła sztuki, będziesz stale odkrywał nowe elementy i na zawsze będziesz intrygowany.