Wanna wolnostojąca to trend, który z pewnością nie wyjdzie z mody w najbliższym czasie. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie.

Coraz więcej z nas postrzega swoją łazienkę jako sanktuarium spa. Miejsce, w którym można uciec od wszystkiego i cieszyć się odrobiną relaksu. Chcemy, aby nasze łazienki były tak bogate, jak wolnostojące wanny, ale jednocześnie funkcjonalne.

Dlatego właśnie wprowadziliśmy do naszej bogatej oferty nowe, zachwycające wanny wolnostojące.

Wanna Shakespeare z pojedynczym zakończeniem

Wielu z nas odchodzi od koncepcji wanny wolnostojącej ze względu na brak miejsca. W końcu typowa łazienka ma zazwyczaj tylko około 2,72 m x 2,39 m, a więc niewiele miejsca do zabawy. Jednym z prostych kompromisów jest uniwersalna wanna prysznicowa, która pozwala połączyć prysznic i wannę w jedno.

A co, jeśli można uzyskać to, co najlepsze z obu światów? Luksusowa kąpiel i centralna wanna, a jednocześnie funkcjonalność na co dzień.

Teraz jest to możliwe.

Jednobryłowa wanna Shakespeare została zaprojektowana tak, aby zmieścić się w rogu łazienki, zachowując jednocześnie wygląd tradycyjnej wanny z dnem typu roll top.

Wanna o wymiarach 1690 mm x 780 mm zmieści się nawet w niewielkiej łazience, a Ty będziesz mieć do dyspozycji 217 litrów wody do kąpieli. Po obu stronach wanny znajduje się bardzo szeroka krawędź, dzięki której można zamontować parawan nawannowy. I gotowe, masz wannę z prysznicem. W komplecie znajdują się również misternie zdobione, chromowane nóżki w kształcie kuli.

Wanna wolnostojąca Sally

Proste, czyste linie i zwężający się brzeg o cienkich krawędziach są przykładem ponadczasowego, nowoczesnego stylu tej pięknej wanny wolnostojącej, którą nazwaliśmy Sally.

Wanna Sally o wymiarach 1800 mm x 840 mm ma pojemność 210 litrów, co pozwala na głęboką i rozkoszną kąpiel. Wykonana jest z wysokiej jakości akrylu, który jest wytrzymały, trwały i ciepły w dotyku.


Wanny te i wiele innych znajdziesz w naszej ofercie luksusowych wanien wolnostojących, dzięki którym poczujesz smak życia na wysokim poziomie.